ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
WAKACJE, ACH TO TY!
Dziś w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo kolorowo, a to wszystko za sprawą klas 1a i 1b! To właśnie nasi najmłodsi uczniowie przygotowali apel z okazji zakończenia roku szkolnego.
Zamiast galowych strojów – kolorowe koszule, okulary przeciwsłoneczne i kapelusze! Pierwszoklasiści wesoło, z piosenką na ustach i ogromną energią przywitali nadchodzące lato. Ich występ nastroił pozytywnie całą szkolną społeczność.
Dziękujemy klasom 1a i 1b za tak piękne i energetyczne pożegnanie roku szkolnego!
Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!



