POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH
26-06-2026 9:27
Dziś nadszedł czas pożegnania naszych klas ósmych
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, za uśmiechy , sukcesy, niezapomniane chwile i wspomnienia, które pozostaną z nami na długo. Życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń , wielu sukcesów w nowych szkołach oraz prawdziwych przyjaźni na dalszej drodze życia.
Dzisiejsza uroczystość była wyjątkowym momentem pełnym wzruszeń i pięknych wspomnień. Akademię pożegnalną przygotowali uczniowie klas siódmych, którzy w serdeczny sposób pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki. Podczas uroczystości ósmoklasiści przekazali poczet flagowy swoim następcom , a następnie z dumą zaprezentowali tradycyjnego poloneza. Nie zabrakło także ciepłych słów , piosenek oraz tańca z flagami , które nadały temu wydarzeniu wyjątkowy i podniosły charakter. Powodzenia, Ósmoklasiści!
Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że przed Wami wspaniała przyszłość. Niech nowy etap życia przyniesie Wam wiele sukcesów, radości i spełnionych marzeń .



