WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW - MISTRZOSTWA POWIATU

06-03-2023 18:19

W bieżącym roku szkolnym  biblioteka szkolna przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników. Na udział zdecydowali się uczniowie klas 1-3 i 4-6.

Najlepszych sześciu  Czytelników, którzy dostali się do etapu powiatowego ,w ubiegłym tygodniu walczyło o przejście do etapu wojewódzkiego. Drużyny pozytywnie nas zaskoczyły ogromną wiedzą dotyczącą treści książek.

Dzisiaj otrzymaliśmy  wyniki testu finałowego

Mistrzostw Powiatu Wielkiej Ligi

Czytelników. Okazuje się, że 150 pytań testowych dla dwóch naszych drużyn to nic strasznego, a szczególnie uczniów klasy trzeciej : MAGDALENY MICHAŁEK, ZOFII CZAPSKIEJ I OLIVIERA SZUMLAS-MARTYNISZYNA, którzy otrzymali  tytuł Mistrza Powiatu, Laureata i dalszy udział w Mistrzostwach Wojewódzkich .

Natomiast Tytuł I Wicemistrza Powiatu otrzymali :

Anna Szczutowska, Małgorzata Wiśniewska, Radosław Michałek .

Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnych wyników!

A za uczniów klas trzecich trzymamy kciuki w dalszych, wojewódzkich zmaganiach.

Dziękujemy wszystkim  za zaangażowanie w sumienne przygotowanie się do konkursu WLC. Wspaniale mieć takich czytelników!

wyniki WLC