KONKURS PLASTYCZNY - PROSIMY ZAGŁOSOWAĆ NA NASZ SZKOŁĘ

15-05-2023 11:28

Nasza szkoła bierze udział w konkursie plastycznym, którego organizatorem jest Centrum Handlowe Sarni Stok w Bielsku-Białej. Ozdobiony przez naszą świetlicę kartonowy ul - (konkurs zatytułowany "Wesołe Dni Pszczoły") znajdzie się na wystawie w Galerii Handlowej .

Od dnia 15.05-20.05 do godz. 12.00 odbędzie się głosowanie internetowe

na profilu Facebook Centrum Handlowego Sarni Stok

za pomocą przycisków /reakcji " Lubię to"

link do głosowania

Nagrodą główną jest obsadzenie terenów zielonych zwycięskiej placówki o wartości 2000 zł.

Bardzo prosimy o wsparcie naszej szkoły w głosowaniu.

Agnieszka Kwiecień, Ilona Bezwińska - wychowawcy świetlicy szkolnej.