How to escape from an escape room – pokój edukacyjny

Wspólnie z uczniami naszej szkoły opracowaliśmy

ESCAPE ROOM - POKÓJ EDUKACYJNY.

Wersję stacjonarną przerobiliśmy na wersję on-line.

Zapraszamy!!! Jeśli  tylko lubisz język angielski oraz rozwiązywanie zagadek .

Zapraszamy!

Kliknij na poniższy link. Życzymy miłej i udanej zabawy.

link do strony

Od grudnia 2019 w naszej szkole  realizowana jest innowacja z języka angielskiego  pt. How to escape form an escape room – pokój edukacyjny.

Zajęcia innowacyjne odbywać się będą w ramach kółka z języka angielskiego. Niniejsza innowacja ma na celu  rozwijanie zdolności, pomysłowości , wyobraźni oraz szerzenie idei integracji z wykorzystaniem  technologii informatycznej.
Ma ona zachęcać i motywować uczniów do  pogłębienia wiedzy z języka angielskiego oraz uświadomić ich , że przez zabawę można doskonalić swój warsztat pracy.

Jedną z głównych przyczyn opracowania innowacji z tego przedmiotu była chęć pokazania uczniom, że oni również mogą, w sposób  kreatywny, włączyć się w proces nauczania języka obcego.

Monika Gołuch