WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

13-09-2024 16:13

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. To dla nas bardzo ważne wydarzenie.

Społeczność uczniowska wybrała swoich reprezentantów na rok szkolmy 2024/2045 w składzie:

Przewodniczący: Jakub Marczewski 7a

Zastępca: Małgorzata Wiśniewska 7b

Sekretarz: Jan Skrzek 7b

Sekcja dekoracyjna: Maja Jesionkowska, Nadia Kubicz, Justyna Bończyk

Sekcja organizacyjna: Julia Twardzik, Wojciech Nawrocki, Kacper Konieczny, Kacper Romanowski, Oliwier Szumlas

Oby dzisiejsza data była dla Was szczęśliwa 😊