TYDZIEŃ KARIERY ZAWODOWEJ

17-04-2023 10:44

„Kim będę w przyszłości?”

17-21 kwietnia 2023 w naszej szkole

W PROGRAMIE:

1. Spotkania z przedstawicielami ciekawych zawodów w klasach!

2. Spotkania uczniów klas 7 i 8 z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych!

3. Szkoła podstawowa i co dalej?” - prezentacja na temat systemu edukacji w Polsce i szkół ponadpodstawowych w Bielsku-Białej w holu szkoły.

4. „Zawody przyszłości” - gazetka pedagoga i psychologa szkolnego na parterze.

5. Wystawa prac plastycznych uczniów klas:

* I-III na temat „Kim będę w przyszłości”

* Klasowe Przeglądy Talentów.

* Rozmowy o ciekawych zawodach na lekcjach przedmiotowych.

6. Quizy, rebusy, zagadki zawodoznawcze na zajęciach w świetlicy szkolnej.