TEATRZYK EKOLOGICZNY

15-04-2024 9:18

W dniu 9 kwietnia klasa 2a zaprosiła klasę 1a na przygotowane przedstawienie wg utworu Małgorzaty Strzałkowskiej „Niewielki, ale śliczny Wiosenny Teatrzyk Ekologiczny”. W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie klasy drugiej, a pierwszaki stanowiły wdzięczna widownię. Pacynki i przygotowane przez dzieci transparenty z hasłami ekologicznymi spełniały rolę scenografii. Klasa druga chciała w ten sposób zachęcić młodszych kolegów do przyjaźni z przyrodą i troszczenia się wraz z dorosłymi o nasze wspólne środowisko. Nasze spotkanie zakończyło się nauką wiosennej piosenki i harcami na szkolnym placu zabaw. W ten sposób nasi uczniowie mieli również możliwość wcieli się w rolę aktorów i zobaczyć jak wygląda praca na scenie.

Planujemy więcej takiej „kolorowej współpracy” i mówimy sobie do zobaczenia.