SPOTKANIA INTEGRACYJNE DLA PRZYSZŁYCH UCZNIÓW KLAS I

28-08-2024 10:32

27 sierpnia zaprosiliśmy uczniów przyszłych klas I na zajęcia integracyjne prowadzone przez pedagoga i psychologa szkolnego. To już nasza szkolna tradycja, która pomaga przyszłym uczniom na wzajemne poznanie się oraz oswojenie ze szkołą i nowymi nauczycielami. Jak co roku, dzieciaki chętnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, opowiadały o sobie i wykonywały różne zadania. Wszystkie opuściły spotkania w doskonałych humorach i z chęcią powrotu do szkoły wraz z początkiem nowego roku szkolnego. Jeszcze raz witamy serdecznie naszych nowych wychowanków i życzymy powodzenia na nowej ścieżce edukacyjnej!