ESPORTOWE MISTRZOSTWA FIFA 23

14-06-2023 9:42

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie ESPORT POLSKA wraz z Prezydentem Miasta Bielska-Białej organizuje III stacjonarne E-sportowe Mistrzostwa w grę FIFA 23 dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego miasta.
Wszelkie szczegóły znajdują się pod adresem

Turniej odbędzie się 17.06 2023r. w auli Zespołu Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ulicy Filarowej 52 o godzinie 9.00 i jest otwarty dla wszystkich uczniów z Bielska-Białej.

Dlaczego warto?

- darmowa rywalizacja;

- przyjazna atmosfera;

- rozwijanie umiejętności strategicznych, refleksu, pracy zespołowej;
- integracja społeczności sympatyków wirtualnej kopanej;

- dobra zabawa;

- pula nagród 4 000 zł.