DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

21-03-2023 8:10

Dnia 16 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów,  ich rodziców oraz chętnych gości chcących zwiedzić szkołę.

Wszystkich uczestników spotkania, które miało miejsce na hali, ciepło powitała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, po czym rozpoczęła się część artystyczna. Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy przedstawienie zatytułowane „Witajcie w bajkowej szkole”, w którym aktorami i tancerzami były dzieci z klas 1-3, uczestnicy zajęć świetlicowych oraz szkolnego chóru. Dodatkowo występ umiliła uczennica z klasy 4b i 8a oraz dziewczynki z 6b. Przez moment można było poczuć się jak w bajce, bowiem na scenie pojawiły się Pszczółki, Smerfy, Czarownice, a także Kopciuszek i Czerwony Kapturek. Przenieśliśmy się na „Wyspy Bergamutach” , a nawet byliśmy na przyjęciu u „Kwoki”. Urzekła nas gra młodych aktorów, których do swojej roli przygotowała pani Agnieszka Kwiecień.

Po przedstawieniu, przyjętym bardzo entuzjastycznie, głos zabrał Pan Dyrektor i zaprosił do zwiedzania szkoły.

Naszym gościom pokazaliśmy kolorowe sale lekcyjne. Zaprezentowaliśmy nie tylko miejsce nauki, ale także miejsce wypoczynku, czyli świetlice szkolne, bibliotekę. Na korytarzach można było zobaczyć wystawę prac uczniów. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z prezentacją na temat szkoły. Ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych dzieci cieszyły się doświadczenia chemiczne, podczas których podziwiali pracę młodych naukowców.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę. Przybyłym dziękujemy za udział i zapraszamy w mury naszej szkoły już jako uczniów klasy pierwszej.

ZAPRASZAMY DO GALERII