DYSKOTEKA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA

15-02-2024 9:49

We wtorek 13 lutego 2024 roku w szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Brali w niej udział uczniowie klas IV-VIII. Bawili się oni w rytmie najnowszych piosenek ostatnich miesięcy, ale nie zabrakło również starszych hitów. W roli didżejów znakomicie sprawdzili się uczniowie klasy VII. Uczestnicy zabawy wykazali się także talentem wokalnym przy wspólnym śpiewaniu największych muzycznych przebojów.

Wspólne spędzone popołudnie było okazją do integracji zespołów klasowych i tanecznej zabawy. Mamy nadzieję, że impreza wszystkim bardzo się podobała.

Dziękujemy nauczycielom za wsparcie i opiekę a Radzie Rodziców za słodki poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji