BEZPIECZNE WAKACJE

13-06-2023 10:52

Kąp się tylko w miejscach dozwolonych i strzeżonych!

Podczas wycieczek dostosuj obuwie i ubiór do panujących warunków!

Pamiętaj numery alarmowe!

Te i wiele innych rad usłyszeli nasi uczniowie z klas 4 i 5  podczas dzisiejszych spotkań ze Strażą Miejską. Tematyka zajęć dotyczyła oczywiście bezpiecznego zachowania podczas różnych wakacyjnych aktywności. Omawialiśmy trudne sytuacje i niebezpieczeństwa, które mogą czyhać na nas w miejscach odpoczynku i zabaw, a w szczególności nad wodą i podczas wypraw w góry. Zastanawialiśmy się, jak się przed nimi zabezpieczyć i do jakich zasad się stosować, aby uniknąć kłopotów. Zdobytą wiedzę uczniowie będą mogli wykorzystać już za kilka dni…