APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA 11 LISTOPADA

10-11-2023 9:55

11 listopada to dzień, w którym w Polsce obchodzone jest coroczne Święto Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji  9 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel, na którym przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po 123 latach niewoli, nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.

Przedstawienie, taniec z szarfami zaprezentowane przez uczniów kl. 5b oraz pieśni patriotyczne w wykonaniu szkolnego chóru wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój.

Na koniec każdy zadał sobie pytanie:

Czym dla mnie jest ojczyzna?

Pamiętajmy!

Dbajmy o Polskę, a ona zadba o nas.

ZAPRASZAMY DO GALERII