AKCJA "MIKOŁAJ NA KRESACH WSCHODNICH"

05-12-2023 9:51

Podobnie jak w latach poprzednich i w tym roku nasza szkoła przystąpiła

do akcji „Święty Mikołaj na Kresach”.

Każdego roku, dzięki uczniom i Państwa zaangażowaniu, do naszych młodych Rodaków na Wschodzie trafiają świąteczne paczki przygotowane z darów zebranych w naszej szkole.   Każda klasa I- VIII wraz ze szkolnym wolontariatem przygotowała również w tym roku, paczki wraz z życzeniami i pozdrowieniami dla swoich rówieśników mieszkających na Kresach Wschodnich.

Udało się przygotować 44 paczki, które 21 listopada 2023 roku zostały zawiezione do siedziby kuratorium w Bielsku-Białej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili się do tej akcji.